Galeria zdjęć

10.02.2018r. Bal Charytatywny Fundacji Emaus

Bal Charytatywny odbył się w Restauracji Hotelu Rzemieślnik w Gdańsku. Nasz zespół wystąpił w powiększonym składzie. Graliśmy wspólnie z Bogusiem Olszonowiczem współtwórcą zespołu Duval, a obecnie muzkiem grającym z Bernardem Dornowskim z Czerwonych Gitar, Dianą. Gościnnie z nami wystąpił Ks. Zygmunt Słomski. Impreza była bardzo udana i trwała do białego rana

4 Zdjec

9.09.2017r. Zabawa Gminy Kolbudy  w Pręgowie

Impreza odbyła się w Sali Biesiadnej w Pręgowie. Zorganizowana przez Gminę Kolbudy w związku z partnerstwem z niemiecką Gminą. Goszczone były osoby z Niemieckiej Gminy które poznawały nasze zwyczaje również. Nasz zespół wraz z Ks. Zygmuntem Słomskim zapewniał oprawę muzyczną tej imprezy.

21 Zdjec

26.08.2017r. Festyn Ostróżki k. Kolbud

Festyn odbył się w Ostróżkach k. Kolbud. Oprawę muzyczną zapewniliśmy My wraz z Ks. Zygmuntem Słomskim oraz Bogusiem Olszonowiczem. Na specjalne życzenia występujemy w takim właśnie składzie. Po 22 grał tylko Nasz zespół do godzin późno nocnych. Dziękujemy za zaproszenie.....

23 Zdjec

6.08.2017 festyn parafialny Gdańsk Orunia

Festyn odbył się w Gdańsku przy ul Brzegi 48 na terenie parafii św. Ignacego Loyoli. W trakcie festynu była część dla dzieci jak i dorosłych.

7 Zdjec

30.06.2017 Wesele - Restauracja u Bartka w Kolbudach

Przyjęcie weselne odbyło się w sali Restauracji "u Bartka" położonej nad jeziorem Kolbudzkim. Podczas imprezy wraz z naszym zespołem w ramach ustalonego koncertu wystąpił Ks. Zygmunt Słomski wraz z Bogusiem Olszonowiczem. Impreza była bardzo udana.

11 Zdjec

24.06.2017r. Sala BHP- porzegnanie emerytalne

Impreza pożegnania stoczniowca z okazji przejścia na emeryturę. Nasz zespół zapewniał prowadzenie w historycznym miejscu jakim jest sala BHP Stoczni Gdańskiej.

7 Zdjec

17-18.06.2017r - Wesele-poprawiny - Przywidz OW. Omega

Wesele wraz z poprawinami odbyło się w Ośrodku Wypoczynkowym Omega w Przywidzu. Impreza była bardzo udana....

29 Zdjec